previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Drzwi zewnętrzne - do mieszkania w bloku

Zabezpieczają przed włamaniem i są dostępne we wzorze, jakiego szukasz, od profesjonalnych dystrybutorów W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie produkty wiodących marek. Szczególnie korzystną cenowo i ekskluzywną jest nasza własna marka HausDE, oferująca drzwi frontowe z najwyższej jakości izolacją oraz skuteczną ochroną przed włamaniem. Nie zawiedziemy Cię, gdy będziesz miał pytania odnośnie nowych drzwi, planowania domu lub Twojego zamówienia.

Drzwi aluminiowe: nowoczesne, łatwe w utrzymaniu i odporne

Jako doświadczeni dystrybutorzy oferujemy Ci drzwi wejściowe na różnych poziomach bezpieczeństwa tak, abyś mógł wybrać produkt w sposób przemyślany zgodnie z Twoim życzeniem odnośnie właściwości bezpieczeństwa. Szczególnie polecanymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji nowoczesnych drzwi wejściowych są aluminium i PVC. Aluminiowe drzwi wejściowe wykazują wysoki poziom stabilności i charakteryzują się nowoczesną optyką. W ten sposób można zagwarantować wysoki standard bezpieczeństwa. Aluminiowe drzwi wejściowe są dodatkowo bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu, jeśli chodzi o ich powierzchnię.

Drzwi zewnętrzne nowoczesne antracyt Drzwi zewnętrzne do klatki schodowej w bloku

Drzwi wejściowe także wymagają pielęgnacji

W końcu nie tylko chronią one przez okrągły rok przed warunkami pogodowymi, ale również mają wpływ na pierwsze, istotne wrażenie odwiedzających Twój dom. Dzięki odpowiednio dobranym środkom do pielęgnacji uzyskasz nie tylko piękną i zadbaną “twarz” Twojego wejścia do domu, ale także ochronisz Twoje drzwi wejściowe przed zabrudzeniem.

Masz określone wymagania co do Twoich drzwi wejściowych, chcesz, aby wyróżniały się niepowtarzalną optyką?

Skorzystaj z naszego konfiguratora drzwi wejściowych. Możesz w nim wybierać spośród wszelkich wykonalnych elementów w celu szczegółowego zaprojektowania drzwi wejściowych, które będą pasować do Twojego domu i stylu życia.

Drzwi wejściowe antracyt

Przejdź do konfiguratora

Oferta drzwi

Ten, kto życzy sobie przede wszystkim dużej różnorodności aranżacyjnej, na pewno będzie zadowolony z asortymentu okien PVC Drzwi PVC oferują więcej możliwości, jeśli chodzi o wzornictwo, ale są także bardzo odporne na różne warunki atmosferyczne. Drzwi wejściowe PVC nie wymagają ponadto konserwacji i są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Jeśli chcesz zakupić drzwi wejściowe o szczególnie dobrych właściwościach izolacyjnych, to warto zdecydować się na drzwi PVC, ponieważ uniemożliwiają wydostawanie się ciepła z wnętrza. Zaprojektuj Twoje drzwi PVC już teraz.

Drzwi antracyt zewnętrzne Drzwi zewnętrzne z futryną

Bardziej tradycyjna alternatywa: Indywidualne drzwi drewniane W naszym portfolio znajdziesz również drewniane drzwi o wielu ciekawych właściwościach. Oprócz aspektów bezpieczeństwa i izolacji drzwi wejściowe muszą spełniać także pewne wymagania estetyczne. Jako dystrybutorzy znający dobrze branżę oferujemy atrakcyjne wzornictwo, które jest dostępne na życzenie klienta wraz z wypełnieniem.

Oknadrzwi24.pl