previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Uniwersalne okna - na skalę europejską

Okna to nasza specjalność. Jesteśmy Twoim ekspertem z zakresu odpowiedniego doboru okien zewnętrznych i wewnętrznych, okien piwniczych, okien fasadowych, a także pozostałych typów okien, których aktualnie poszukujesz. U nas otrzymasz wyłącznie elementy konstrukcyjne wiodących marek takich jak Drutex, Salamander, Aluplast i Schüco. Nie zawiedziemy Cię, gdy będziesz miał pytania odnośnie nowych okien, planowania domu lub Twojego zamówienia.

Skomponuj Twoje wymarzone okno w prosty sposób Bez względu na to, do czego potrzebne Ci wysokiej jakości okno, u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Od klasycznych okien dachowych poprzez izolowane okna dachowe oraz wyszukane okna wykuszowe i okna mansardowe, aż po okna widokowe i wiele innych typów okien - wszystko to, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas. Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym, stawiamy pod względem materiałowym na okna PVC i aluminiowe, ale również na okna drewniane. Oprócz tego oferujemy produkty łączone z PVC i aluminium oraz z drewna i aluminium. Każdy materiał ma swoje wady i zalety. Dzięki szerokiemu spektrum produktów możemy zagwarantować, że otrzymasz odpowiednie okno dla Ciebie. Okna PVC oferują na przykład doskonały stosunek ceny do jakości, natomiast aluminiowe okna posiadają zalety w postaci trwałości, możliwości aranżacyjnych oraz utrzymania w czystości. W przypadku produktów wybranych producentów możemy Ci zaoferować dostawę już w 14 dni oraz na terenie całej Europy. Nasza bezpośrednia, ścisła współpraca z najbardziej znaczącymi producentami okien w Europie działa na Twoją korzyść.

Przejdź do konfiguratora

Oferta okien

Drewniane okna: tradycyjne i naturalne Drewniane okna to bezsprzeczne klasyki, ponieważ ten tradycyjny surowiec jest stosowany w produkcji okien od wieków. Okna produkowane z wielu różnych rodzajów drewna sprawiają, że można wykorzystać ich zróżnicowane właściwości w zamierzony sposób w przestrzeni mieszkalnej. Drewniane okna nadają świetny klimat w pomieszczeniu, a nasze najnowocześniejsze drewniane okna nie przyczyniają się do strat ciepła. Nasze termoizolacyjne opcje oszklenia pasują doskonale do drewna i sprawdzą się idealnie w budownictwie pasywnym. Drewno w produkcji jest wysoce kompatybilne ze środowiskiem, wiąże się jednak z dodatkowym nakładem pielęgnacyjnym, ponieważ trzeba je malować co najmniej co 5 lat. Dopiero odpowiednio dobrane szkło okienne sprawia, że okno jest kompletne. Oferujemy wiele różnych możliwości oszklenia dla każdego zastosowania. Dobór szkła okiennego zależy od parametrów takich jak izolacja akustyczna, właściwości termoizolacyjne i wiele innych. Oszklenie z wykorzystaniem szkła wielowarstwowego zapewnia w szczególności dobrą ochronę przed włamaniem. Jeśli chcesz uzyskać ciekawe efekty wizualne, to wybierz szkło wzorzyste, a nawet szkło barwione.

Oknadrzwi24.pl