previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Żaluzje i rolety do wewnątrz i zewnątrz

Zabezpieczają przed włamaniem i są dostępne we wzorze, jakiego szukasz, od profesjonalnych dystrybutorów Stwórz własny projekt rolet Dobre warunki oświetleniowe są idealne do tego, aby móc się naprawdę zrelaksować. Nie zawiedziemy Cię, gdy będziesz miał pytania odnośnie nowych drzwi, planowania domu lub Twojego zamówienia!

Oferta rolet
Jeśli nie szukasz rozwiązania w postaci całkowitego zaciemnienia, a potrzebujesz raczej solidnej osłony na okno, powinieneś również rzucić okiem na naszą ofertę rolet i żaluzji zewnętrznych. I w tym przypadku polegamy wyłącznie na producentach oferujących produkty na wymiar. Tutaj masz do wyboru wysokiej jakości żaluzje zewnętrzne lub wewnętrzne, które mogą wytrzymać nawet prawdziwy huraganowy wiatr.
Rolety i żaluzje zewnętrzne można przymocować do okna na różne sposoby. Mogą być one montowane jako zasłona bezpośrednio na ścianie lub we wnęce. W przypadku skosów dachowych również dysponujemy odpowiednio dopasowanymi modelami.

Przejdź do konfiguratora

Oferta rolet

Oferujemy szeroki wybór rolet
Montowany szybko jak roleta nadstawna, każdy z produktów w naszym portfolio zapewnia przyjemne warunki oświetleniowe o każdej porze dnia i roku. Dla wszystkich, którzy nie tylko chcą nabyć rolety, ale chcą także, aby spełniały możliwie wiele funkcji, polecamy nasze rolety nadstawne z wbudowaną moskitierą przeciw owadom. Bez względu na to, który wariant ostatecznie wybierzesz - oferujemy Ci różnorodność wzorów rolet. W naszym szerokim asortymencie różnych podziałów, kolorów i typów napędów, każdy znajdzie coś, co będzie mu najbardziej odpowiadać.
Rolety od wyjątkowych dostawców
Wyrafinowane elementy zacienienia i rolety z naszego sklepu sprawiają, że szczególnie łatwo jest wpuścić światło dzienne lub, jeśli chcesz, całkowicie zasłonić okno. Z myślą o naszych klientach dostarczamy wyłącznie produkty znanych i doświadczonych producentów takich jak Drutex, Alik, Beck + Heun oraz Exte, Aluprof i Selt. Nasz konfigurator ułatwia klientom samodzielne stworzenie produktów odpowiadających im własnym potrzebom.

Oknadrzwi24.pl